Prolog

21. května 2017 v 18:19 | Tatsu |  Everythning in My heart
Yo! Ano, pořád žiju :D. No chci se omluvit za neaktivitu, ale nebyl čas a já zapoměla heslo -_-. Ale to neznamená že, jsem nepsala! Mám toho dost rozepsanýho. Přestanu se vymlouvat a začnu o příběhu.
Natsu má kapelu, která se skládá z Naruta, Erena a Luffyho a přemýšlí jakou novou písničku zahrajou. Přitom začne vzpomínat na to jak, začal chodit s Grayem, jeho první písničky a celkově na Vyšší Střední Alvaro. Ten název mě napadl podle jednoho zpěváka, zrovna jsem poslouchala jeho písničku.

Anime: One Piece, Fairy Tail, Naruto, Shingeki no kyojin
Hlavní pár: Gray x Natsu
Vedlejší páry: Law x Luffy, Sasuke x Naruto, Levi x Eren
Pohled: Natsu
Varování: Shounen Ai
Omezení: Zatím žádné

Jmenuju se Natsu Dragneel a jsem zpěvák. Moje kapela se jmenuje Dreamers. Členy jsou Monkey D. Luffy, Eren Yeager a Naruto Uzumaki. Mám přítele... teda snoubence. Jmenuje se Gray Fullbuster a je to policajt. Za měsíc se máme mít svatbu a z toho jsem trochu nervózní. Ostatní z kapely už mají svatbu za sebou. Luffy je s Lawem, což je doktor, Naruto je se Sasukem, ten je hasič. Eren s Levim, ten je učitel. Všechny je znám už od základky.
Sedím na židli a přemýšlím. Zítra máme hrát v baru a vedoucí nám řekl že, chce něco nového, ale mě nic nenapadá. Mám v hlavě úplně vymeteno. Gray za mnou přijde a dá mi pusu do vlasů.
"Už to máš?"zeptá se a opře se o židli.
"Ještě ne. Budeš muset ještě počkat."řeknu a otočím se na něj s úsměvem.
"Tak si pospěš."řekne a přitiskne své rty k mým. Po chvíli začne jazykem požadovat vstup domých úst a já je bez námytek otevřu. Po chvíly líbání mi začne vyhrnovat tričko. Zastavím ho rukama a odtáhnu se od něj.
"Tu chvilku to zvládneš."řeknu a otočím se zpátky ke stolu.
"Dobře. Pak přijď."řekne a před odchodem mi dá pusu do vlasů. Usměju se. Jsme spolu už hodně dlouho a jsem za to rád. Kdy se to vlastně tak moc změnilo? Jo, vlastně tehdy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama