Počátek všeho (prolog)

20. července 2017 v 21:11 | Ryuu |  Démon nebo člověk?
Yo! Upřímně mě dostává že to opravdu někdo čte. Asi jste si všimli změny jména a pokud ne tak si měnim jméno. :D Upřímně tohle je jen takový pokus. Nevim jestli vás to bude bavit ale, tak snad jo. Nechci to vokecávat. Tak si užijte prolog. :D

"Kdysi dávno, ještě předtím než vznikla dimense, které se říká Galaxie, existovali tři bohové, Karma, Satan a Stvořitel. Byli to nejvyšší bozi. Jednou uzavřeli dohodu že, vytvoří společně jednu dimensi nad kterou budou mít všichni vládu. Když tak uskutečnili nečekali že, se tam objeví život. Všichni tři si vytvořili vlastní dimense; Satan Podsvětí, Stvořitel Ráj a Karma Regret. Stvořitel a Satan si vytvořili ještě pomocníky. Ovšem nikdo z nich nemohl do Galaxie a proto když nějaký tvor umřel nevědělo se kam s ním. Podsvětí bylo pro tzv. hříšníky a Ráj byl pro dobráky. Všude se rodili menší bozi a pomáhali ovlivňovat Galaxii. Satan, Stvořitel a Karma utvořili dohodu že, spolu nikdy nebudou mít dítě. Nevědělo se jak silné by to dítě bylo a to všechny děsilo. Ovšem jednou to stvořitel porušil a vyspal se s Karmou. Opravdu se jí narodilo dítě, syn. Tehdy se Satan s Stořitelem hodně pohádal. Byla z toho válka. Válku ukončila Karma s tím že, dítě uteklo do Galaxie. Stále tam nikdo nemohl a proto to bylo neuvěřitelné. Zjistili jak se to tomu dítěti povedlo a Stvořitel s Satanem vytvořili Průzkumníky, Démony a Anděli kteří dohlíželi na Galaxii a hledali to dítě. Našlo se ve vesmíru ale, nebyl to bůh ani člověk. Byl to drak. Vytvářel hvězdy, souhvězdí a planety. Pojmenovali ho Draco. Ovšem narodil se slabým srdcem a po několika staletí zemřel. Na Draca se zapomělo i na důvod války. Ovšem na válku ne."otec domluvil a podíval se na mě.
"A proč mi to říkáš?"zeptal jsem se a dival se mu do tváře.
"Protože jestli teď začne válka, nevičítej si to. Já a Karma jsme to jenom chtěli vyzkoušet. Tvoje narození nebylo plánované ale, to neznamená že, tě nemám rád."řekl a pohladil mě mezi rohy na hlavě. Najednou do místnosti přišel Auriel.
"Satan-sama, už musíte jít."řekl a uklonil se.
"Ale, tati! Slíbil jsi mi že mi řekneš, můj úkol!"zakřičel jsem.
"Dobře, Tatsu. Tvůj úkol je jít do Galaxie a hledat Draca. Znovu se objevuje ale, jako reinkarnace."řekl, stoupl si a otočil se zády ke mně.
"Když ho najdu uvidím mámu?! Aspoň jednou!"zakřičel jsem a začali mi týct slzy.
"Určitě ji uvidíš."řekl a začal odcházet.
"Najdu ho, slibuju!"

Probral jsem se ve škole. Uprostřed hodiny.
"Už ses uráčil vzbudit?!"zakřičela na mě učitelka. Ignoroval jsem ji. Přemýšlel jsem o snu, co se mi zdál. Když skončila hodina přišel ke mně jeden kluk. S hnědýma vlasama a očima.
"Jak pak ses nám vyspala, Růženko?"zeptal se. Protočil jsem očima.
"Víš, co? Drž-"nestihl jsem to doříct, protože se ozvala střelba. Najednou do třídy vběhl týpek s pistolí v ruce.
"Nikdo ani hnout! Kde je Tatsu?!"zakřičel a já sebou trhl.
"Hlavně v klidu, jo? Já jsem Tatsu."řekl jsem. Otočil se na mě a ušklíbl se.
"Tatsu... Proč pak jsi odešel? Nechal jsi mě tam samotnýho! Mně a Renefisovi-sama se moc stýskalo. Slíbil jsem že, tě přivedu zpátky."řekl a přešel ke mně.
"Kdo vůbec seš?"zeptal jsem se. Přitiskl mi pistol k tváři.
"Není hezké si nepamatovat jméno svého milence."řekl a já vytřeštil oči.
"O čem to mluví Tery?"zeptala se moje nejlepší kamarádka.
"Tohle je chlap se kterym jsem se jednou vyspal aby na mě nepoužíval svoji magii. Dokáže vyvolat staré bolesti ze zranění."řekl jsem a zakryl si pravé oko.
"Tohle zranění si pamatuješ? A co moje jméno? Jak se jmenuju?"zeptal se.
"Nepamatuju si jméno zbytečných démonů."řekl jsem a viděl jsem jak se mui zúžili zorničky. Slyšel jsem ránu a cítil jsem bolest v noze. Spadnul jsem na zem.
"Zbytečných?! Já tě zbavil bolesti! Jmenuju se Set! Jakže se jmenuju, Tatsu?!"zakřičel a tentokrát mi mířil na hlavu.
"Nevzpomínám si."řekl jsem. Třetí rána a pak jsem viděl jen tmu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama