After one year

9. srpna 2017 v 22:30 | Ryuu |  Fairy Tail
Yo! tak jsem tu zas! Chci vás upozornit že, je to moje první YAOI. To se Stingem v Everything in my heart se nepočítá. Tak snad se bude líbit.

Varování: Hodně špatný Yaoi, Shounen ai, spoiler
Omezení: 18+
Pár: Gratsu

Natsu:

Byl jsem s ostatními v cechu a zapíjel obnovení cechu a návrat Staříka. Spolu se všema jsem se smál a povídal si co se dělo za ten rok.
"Natsu! Co máš pod těma obvazama?!"zakřičela Erza. Dotknul jsem se obvazů a usmál se na ní.
"Moje tajná zbraň proti Zerefovi."řekl jsem a všichni mi začali šahat na obvazy s tím že, chtějí vědět co tam mám.
"Schválně že, jsi pořád slabší než já."řekl Gray a já se na něj otočil. Rok jsme se neviděli a on mi řekne tohle?
"Myslíš?"zeptal jsem se.
"Ne, já to vím. Nemáš šanci mě porazit. Bude to něco ještě slabšího než kdy předtím."řekl s úsměvem na obličeji. Levou rukou jsem se dotknul obvazů na pravé ruce a pevně ji zmáčknul. Památka na Igneela. Jeho poslední zbytek síli ve mně a on řekne tohle? Zvednul jsem se a šel ven.
"Tohle nemusím poslouchat."řekl jsem a odešel z cechu. Šel jsem domů když, začalo sněžit. Jasně, blýží se Vánoce.

Gray:
Když Natsu odešel, cítil jsem se provinile. Něco za tou zbraní muselo být že, se ho to tak dotklo.
"Grayi, běž za ním a omluv se mu."řekla Erza a já jen přikývl. Vyběhl jsem z cechu rovnou k Natsuovi domů. Sněžilo. Doběhl jsem k němu domů a co mě překvapilo bylo že, měl otevřené dveře. Slyšel jsem zevnitř hluk a rychle jsem za ním vběhl dovnitř.
"Natsu!!"zakřičel jsem a vběhl do kuchyně odkud byl slyšet rámus. Z skříně pod dřezem vykoukla růžová hlava.
"Grayi? Co tu chceš? Běž pryč, nemám na tebe náladu."řekl a vrátil se do skříně. Přesně na mě vystrkoval zadek. Trošku jsem zrudl a nahlas polknul. Už to bude rok a něco co, jsme to naposled dělali. Docela bych to už potřeboval.
"Možná to říkáš ale, máš na mě vystrčenej zadek."řekl jsem a Natsu se pokusil postavit ale, jelikož byl pod dřezem tak, se bouchnul do hlavy. Držel jsem v sobě smích. Kdybych se začal smát musel bych si to udělat sám, jako ten rok a něco.
"KURVA!!!"zakřičel Natsu a pomalu vylezl. Pravou rukou se držel za hlavu. Přešel jsem k němu a klenul si.
"V pořádku? Co si tam dělal?"zeptal jsem se a podíval se mu na hlavu. Měl tam jen menší bouli a odřeninu. To jak se mu povedlo?
"Jo, jsem v pohodě. Je tu hroznýho prachu, tak jsem chtěl trochu uklidit."řekl a podíval se na mě. Začal jsem si prohlížet jeho tělo, teda to co šlo vidět. Měl trošku větší svaly a šlo od něj větší teplo. Vzal jsem ho na rameno a šel k němu do ložnice. "Grayi, co děláš?! Dej mě dolů!"zakřičel ale, já jsem ho ignoroval. Vešel jsem k němu do pokoje a zavřel za sebou dveře. Hodil jsem ho na postel a sundal si tričko. Pozoroval mě nic neříkal ani nedělal. Donutil jsem ho si lehnout a uvěznil ho pod sebou. Díval jsem se mu do očí. Zračila se v nich nejistota a strach. Moc dobře vím, proč tam ty pocity jsou. Když jsme to dělali poprví tak, jsem byl opilí a nebral jsem na něj moc ohledy. Druhý den byl vyděšený z každýho pohybu, co jsem udělal. Sklonil jsem se k jeho uchu.
"Už to bude rok. Chyběl jsem ti?"zeptal jsem se. Jenom přikývl a já se usmál. Políbil jsem ho na rty. Rozvázal jsem mu šálu. Když jsem se od něj odtrhl tak, jsem ho začal líbat na jizvě na krku. Sténal.

Natsu:
Gray mě začal líbat na krku a já sténal. Ten parchant ví jak na mě. Sundal mi vestu a hodil ji někam do neznáma. Prsty se přesunul na mé bradavky a rty na mou klíční kost. Sténal jsem hlasitěji než před tím. Rty se přesunul na pravou bradavku a začal ji sát.
"Grayi~!"zasténal jsem poprvé jeho jméno. On se jen usmál a stáhnul mi kalhoty. Svoje i moje kalhoty zahodil, stejně jako moje tričko. Začal o sebe třít naše rozkroky přes látku trenek. Kousnul mě do krku, až mi teklo trochu krve. Bolestně jsem zasténal. Nová jizva od něj. Jakoby nestačilo těch pár dalších co mám.
"Jsi jen můj, Natsu. Patříš jenom mně. Nedoval nikomu jinému se tě dotýkat!"řekl a začal olizovat krev na mém krku. Věděl jsem že, naráží na to v cechu. Stáhnul mi trenky a začal mě uspokojovat rukou. Už jsem skoro byl, když přestal. Rty přejel k mému přirození a vzal mě do úst až po kořen. Hlasitě jsem zasténal.
"Grayi, já už-!"přerušil mě vlastní sten když, jsem se udělal Grayovi do úst. Narovnal se a všechno to spolknul. Zčervenal jsem a on se usmál. Sednul jsem si a začal líbat Graye. Rukou jsem se přesunul k jeho trenkám a sundal je jen z části. Rukou jsem chytil jeho chloubu a začal pohybovat rukou nahoru a dolu. Když nám došel kyslík, tak jsem se od něj kousek odtáhl. Přitiskl jsem rty na jeho krk a udělal mu tam malý cucflek. Gray se usmál. Přestal jsem pohybovat rukou a vzal jeho penis do úst. Pohyboval jsem hlavou nahoru a dolů. Rukou mi vjel do vlasů.
"Natsu..."zasténal a s hlasitějším stenem se udělal mně do pusy. Nedovolil mi se odtáhnout, dokud jsem to nespolknul. Gray mě opět uvěznil pod sebou a roztáhl mi od sebe nohy. Vyndal z šuplíku, v nočním stolku, lubrikant a dal si něco na prsty. Pomalu do mě zasunul první prst. Nahlas jsem zasténal bolestí a stáhnul se okolo prstu. Po chvilce s ním začal pomalu pohybovat. Když jsem se uvolnil tak, přidal druhý a třetí. Zasténal jsem slastí když se dotknul mé prostaty. Jeho úsměv se rozšířil. Začal s nima rychlaji pohybovat. Rukama jsem se chytil jeho zad a vytvořil několik škrábanců. Vytáhl své prsty a víc se vsunul mezi mé nohy. Rychle do mě vnikl. S mou rukou si propletl prsty a sklonil se k mému uchu aby, mi do něj mohl sténat.

Gray:
Musel jsem se usmát ještě víc. Natsu byl po tom roce tak citliví.
"Jsi tak citliví. Co bys řekl že by jsme trošku přidali?"zeptal jsem se a přirazil. Zakřičel bolestí. Byl neuvěřitelně stáhlí a nešlo mu se uvolnit.
"Počkej! Počkej chvilku, prosim."řekl mezi vzdechy. Po chvíli se uvolnil a přikývl že, můžu začít. Začal jsem pomalu přirážet. "Grayi~! Rychleji!"řekl a já mu s radostí vyhověl. Přirážel jsem do něj tvrději a rychleji, dokud jsme se oba neuděli. Já do Natsua a on mezi naše těla. Vystoupil jsem z něj a lehnul jsem si k němu. Přitáhl jsem si ho k sobě.
"Už mě nikdy neopouštěj! Nezvládnu to znovu sám. Miluju tě."řekl jsem. Usmál se na mě.
"Už to neudělám ale, chtěl jsem se ujistit že vás dokážu všechny ochránit. Taky tě miluju."řekl a dal mi pusu na čelo. Usmál jsem se. Propletl jsem prsty s jeho vlasy a hrál si s nimi. Natsu usnul. Usmál jsem se a dal mu pusu na čelo.
"Děkuju že tu se mnou jsi, dráčku."řakl jsem a po chvíli usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama