DaDH- prolog

10. srpna 2017 v 14:37 | Ryuu |  Demon and Demon Hunter
Yo! Moje poslední povídka před táborem. Snad se bude líbit.

Pár: Gray x Natsu
Žánry: Shounen Ái,Yaoi, Happyend

Před deseti lety

Silver:

Jel jsem domů z mise v Crocusu. Projížděl jsem kolem jezera. Zastavil jsem a slezl z koně. Opláchl si obličej a napil se. Uslyšel jsem šum listí. Uvolnil jsem pečeť. Rozhlížel jsem se. Z křoví vylezl malý kluk s rohama a pečetí na ruce.
"Zerefe-nii? Igneele?"zeptal se a pak si všiml mě.
"Kdo seš? A kde máš rodiče?"zeptal jsem se. Viděl jsem jak se mu nepatrně pohybuje nos. Zalezl za nejbliší strom a vykukoval mu jenom kousek hlavy.
"Natsu Dragneel. A kdo jste vy?"zeptal se. Až teď jsem si všiml že, má ružové vlasy.
"Silver Fullbuster, lovec démonů. A neodpověděl jsi kde máš rodiče."řekl jsem Zorničky se mu rozšířili strachem.
"Jsou mrtví. Mám jen Igneela a Zerefa-nii. Vy jste mě taky přišel zabít?"zeptal se a víc se schoval za strom. Takže je to démon.
"Co myslíš tím taky?"zeptal jsem se a narovnal se. Svoji pečeť jsem dal do normálu.
"Už tu bylo hodně lidí, co tvrdilo že, nemám právo žít. Všichni na mě různě útočili. Vy k nim patříte?"zeptal se a u očí se mu tvořily slzy. Bylo mi ho líto. Byl zhruba v Grayově věku.
"Ne, já jen projíždím kolem."řekl jsem. Opět jsem viděl nepatrný pohyb nosem.
"Tak proč je z vás cítit krev?"zeptal se a já vytřeštil oči. Tolik jsem se zabral do přemýšlení že, jsem si nedával pozor na stehy. Sundal jsem si brnění a vyděl že, to hodně krvácí.
"Kurva."řekl jsem. Tohle domů už nestihnu. Vyběhl z poza stromu a chytil mě za ruku a táhnul mě k kopci. Nic neřekl. Vylezl jsem na kopec za jezerem a až pak si všiml menšího domu.
"Happy! Happy, pojď mi pomoct!"zakřičel a z domu vylezl modrý tygr. Zavrčel na mě. "Pomoz mi. Je vážně zraněn!"řekl Natsu a Happy mě podepřel. Přišli jsme do baráku a Natsu s Happym mě položili na postel. Natsu doběhl do kuchyně pro něco. Já se podíval po místnosti. Všude leželi zkrvavené obvazy. "Sakra!"zakřičel najednou.
"Co se děje?" zeptal jsem se. Podíval se na mě.
"Zvládnete to tu chvilku? Já musím pro něco dojít k vodopádu."řekl a Happy začal řvát. Přikývl jsem. Byl u dveří když se podíval na Happyho. "Vím co dělám neboj."řekl a vyběhl z domu. Asi za tři minuty se vrátil. Byl celý mokrý. Měl v ruce nějaké bylinky. Bylinky položil na stůl a stoupnul si na židli. Začal je rychle drtit. Pochvilce přiběhl ke mně a položil je na noční stolek. "Tohle bude trochu bolet."řekl a já přikývl. V ruce vytvořil plamen a přiložil ruku na rámu. Zakřičel jsem bolestí. Vzal bylinky a začal mi to roztírat po ráně. Studělo to. "Happy, obvazy!"řekl. Happy šel ke skříni a vytáhl bílý balíček. Podal to Natsuovi. Natsu to začal obmotávat kolem mě. Oddechl si když měl hotovo. "Teď by jste měl odpočívat."řekl a odešel. Happy si lehnil k oknu. Za chvilku jsem slyšel dusot kopyt. Do dveří vešel Natsu.
"Kam jsi šel?"zeptal jsem se.
"Pro vašeho koně."řekl a já zavřel oči. Po chvíli jsem usnul.
Za dva týdny jsem se uzdravil. S natsuem jsem se sblížil. I když Happy mě pořád moc nemusel. Zvednul jsem se z postele a otevřel dveře.
"Vy už odjíždíte?"zeptal se Natsu. Otočil jsem se na něj a usmál se.
"Promiň, už musím. Mám ženu a syna."řekl jsem. Podíval se do země.
"Aha. Tak sbohem."řekl.
"Natsu."řekl jsem a on se na mě podíval. "Jsem si jistý že, se jednou potkáš s mým synem, Grayem, a on tě nenechá samotnýho."řekl jsem a on jen přikývl. Odešel jsem z domu a nasedl na koně. Jel jsem rovnou domů. Když jsem zastavil u svého domu tak, jsem slezl z koně. Otevřel jsem dveře. V chodbě seděl Gray. Podíval se na mě a začal brečet. "Jsem doma."řekl jsem a rozpřáhnul ruce. On se zamnou rozběhl a pevně mě obejmul."
"Tati!"zakřičel přes plač. Zachvilku přišla Mika a já se usmál. Začala brečet jako Gray.
"Vítej zpátky."řekla s úsměvem.
"Kde jsi byl? Co se stalo?"zeptal se Gray.
"V boji s tim démon jsem byl zraněn a cestou zpátky jsem potkal někoho, kdo mi pomohl."řekl jsem.
"Kdo to byl?"zeptala se Mika.
"Jeden malej kluk. Grayi?"řekl jsem. Podíval se na mě.
"Ano?"zeptal se.
"Chci aby sis pamatoval že, né všichni démoni jsou špatný, dobře?"řekl jsem.
"Ano! Budu!"řekl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama