My ---- Hecker - info

3. září 2017 v 19:35 | Ryuu |  My ---- Hecker
Yo! Ano, vim že nevyšla ani první kapitola a že mám už několik kapitolovek rozepsanejch, ale tady máte další!
Tahle bude trošku zvláštní. Je směs několik Anime a je to těžký vysvětlit! Tohle nebude Prolog. V týhle anketě prosím hlasujte. Já nevím kým mám začít.
My Pink Hecker- to bude část týkající se hlavně Fairy Tail. Asi vám došlo, že "Pink" je podle barvy Nastuových vlasů. Tohle bude Gratsu. Překvapivě! Možná menší Shounen ai, ale moc lásky nečekejte. Spíš až na konci.
My Black Hecker- část týkající se hlavně One Piece. "Black" je podle Luffyho vlasů. Tohle bude lawLu. Tady si nejsem úplně jistá jak to nechám skončit. Podle toho jak mi budou psát prsty. Rozhodně nechci aby všechny skončili stejně.
My Yellow Hecker- tohle bude Naruto. "Yellow" podle Naruta. Tohle bude SasuNaru. Ne, beru to zpět. Všechny skončí špatně. Jenom ten konec bude jiný.
My Brown Hecker- část týkající se Shingeki no Kyojin. Hlavní postava bude Eren. Bude to LeRen. ...Opovažte se napsat, že nevíte co to je!
My White Hecker- a poslední bude............. Tokyo Ghoul! Jste nečekali, co? "White" jako Kanekiho vlasy. Pár TsuKane.

Kapitoli budu u všech označovat dny. U všech bude Sad-end. Životní příběhy hlavních postav trošku pozměním. Dejte mi dva dny, než vydám prolog. No možná i víc dnů. Začíná škola a s tím i moje tréninky. Budu se snažit co nejvíc. Nejspíš vydám Prology a až pak začnu psát nějaký příběh.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kým začít v My --- Hecker?

My Pink Hecker 100% (1)
My Black Hecker 0% (0)
My Yellow Hecker 0% (0)
My Brown Hecker 0% (0)
My White Hecker 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama