My Pink Hecker- Prolog

7. září 2017 v 16:37 | Ryuu |  My ---- Hecker
Yo! Konečně je tu Prolog! Musím říct, že hledat obrázek k tomuhle bylo zajímavý. But I Found it~! Užijte si povídku. Ty začátky budou u všech podobný.

Žánr:SadEnd, Yaoi, Únos, Deprese
Omezení: 15+
Páry: Gratsu, LawLu, SasuNaru, TsuKane,LeRen
Na světě existuje pět nejlepších heckerů. Pátý je Eren Yeager, známý též jako Titan. Čtvrtý je Kaneki Ken, známý jako Ghoul With Tape, zkráceně GWT. Třetí je Naruto Uzumaki, zvaný Demon. Druhý je Monkey D. Luffy, neboli Rubber. A první jsem já, Natsu Dragneel, ale jsem spíš známý jako Drake. Jistě jste si všimli, že naše přezdívky jsou v Anličtině, to proto že na Netu většinou mluvíme nebo píšeme v Angličtině.
Každý se zabíráme jiným oborem, Titan kontroluje firmy, GWT má na starost drogy, Demon se stará o Ilegální převozy zboží, Rubber se stará o Černý trh a já o Únosy, Vydírání, Znásilnění a další takovýhle sračky.
Spolupracujeme s policií a každý jsme na jiné základně. Titan je v Průzkumné Legii, GWT je v Anteiku, Demon je v Konoze, Rubber je v Shin Sekai a já jsem v Fairy Tail.
Naší prací je dopadnout gang lidí kteří, si říkají Yume Sekai. Dělají všechno to co my hlídáme. Jejich vůdci jsou Levi Arckeman neboli Capitan. Tsukiyama Shuu neboli Gourmant, Sasuke Uchiha, neboli Avenger. Trafalgar D. Water Law, neboli Doctor of the Death. A Gray Fullbuster, neboli Ice Devil.
Na světě existují různé schopnosti. Nejsou označené. Já můžu jíst oheň. Taky mi nemůže ublížit.Jednoduše oheň používám. Mám dobrý sluch a čich.
Když jsem byl malý, tak mě unesli. Nemusím snad popisovat co mi udělali. Mám jizvu na pravé tváři a na pravé straně krku. Žiju se svým Starším bratrem, jeho ženou a synem. Od svých 13 pracuju pro policii. Je mi 23.
Sedím ve své pracovně na židli. Před hodinou jsem přišel na to, kdo je Ice Devil. Trvalo to čtyři roky, ale konečně hotovo. Točil jsem se na židli. Není o čem přemýšlet. Uslyšel jsem zavrzání dveří a podíval se tam. Stál tam můj šéf, Makarov, ale říkám mu Stařík, a Velitel oddílu Kriminalistiky, Gilrdats. Netvářili se moc nadšeně. Stařík měl zavřené oči.
"Co potřebujete?"zeptal jsem se s úsměvem.
"Nejdřív bych ti chtěl pogratulovat, k chycení Ice Devila,"řekl Stařík. "A Další věc je, že jsme zjistili, že nemá určité žádné bydliště, ale chodí do jednoho baru balit svoje oběti."
"A co s tím mám společného já?"zeptal jsem se. Nelíbí se mi, kam to směřuje.
"Ty budeš předstírat další jeho oběť."řekl Gilrdats. Zamračil jsem se.
"Ne."řekl jsem jednoduše.
"To nebyla otázka, Draku. To byl rozkaz. Ty seš přesně jeho typ."řekl Stařík.
"Od-"přerušil mě Gilrdats.
"Tohle prostě nemůžeš odmítnou. A navíc, v těhle sračkách už umíš chodit."řekl Gilrdats. Bouchnul jsem rukou do stolu a stoupnul si.
"To, že mě to nějaká parta sviní naučila, jak šukat nebo někomu vykouřit neznamená, že to rád dělám! Nehodlám ze sebe udělat děvku pro někoho dalšího!"zakřičel jsem. Stařík otevřel oči a podíval se na mě.
"Tady máš pouta, mobil a Chip. To jak je použiješ, je na tobě. Máš dvě hodiny na připravu, Natsu."řekl a položil ty věci na stůl. Pak bez dalšího slova oba dva odešli.
Vzal jsem větší jehlu a dal do ní Chip. Jihlu jsem zabodl do levé ruky a zmáčknul. Chip byl ve mně. Teď vědí o každém mém kroku. Šel jsem ke skříni s mým oblečením. Vybral nějaké čisté a šel do sprch se umejt. Po umytí jsem se převlíkl do červené košile a oranžových kalhot s páskem. Šálu jsem si obmotal kolem hlavy.

Mobil i pouta jsem dal do zadní kapsy a vyšel nahoru. Všichni přestali v tom co dělali a čuměli na mě. Nervózně jsem se ošil.
"No, Draku! Kdo je ten šťastný?!"zakřičel Gajeel. Všichni se začali smát. Na sucho jsem polknul.
"Ice Devil."řekl jsem. Bylo opět ticho.
"Co?!"zakřičeli všichni najednou.
"K tomu tě nemůžou donutit!"zakřičela Lucy.
"Pozdě, už se stalo. V ruce mám Chip. Gajeele, Lucy, Erzo. Jedete se mnou. Budete hlídat kde jsem a budete pořád na mobilu."řekl jsem a oni přikývli.
"Rozkaz!"zakřičeli najednou. Usmál jsem se.
Šli jsem ven k Gajeelovu osobnímu autu. Zastavil u baru, který se jmenoval "Night life". Vystoupil jsem a šel dovnitř. Hrála písnička, kterou jsem moc dobře znal. Strike Back. Sednul jsem si k baru a za chvilku ke mně přišel barman.
"Co si dáš?"zeptal se s úsměvem. Nesmím se opít, ale nesmím pít obyčejnou vodu. Poznal by to.
"Džus s vodkou."řekl jsem s stejným úsměvem jako on. Namíchal mi pití a podal mi ho.
"Tebe jsem tu ještě neviděl. Kdo seš?"zeptal se. Napil jsem se.
"Natsu. Nemohl si mě tu vidět protože já sem tu poprvé."řekl jsem. Ucítil jsem jak se mě někdo dotknul na rameni. Otočil jsem se. Byl to chlap. Měl havraní vlasy a tmavě modré oči. Usmíval se na mě.
"Ahoj, já jsem Gray. Kdo seš ty, Pinky?"zeptal se Ice Devil. Myš našla sýr.
"Ahoj, Já jsem Natsu."řekl jsem a usmál se. Nelíbí se mi ten jeho pohled. Čumí na mě jako tamty svině.
"Docela plachej, ne? Neboj já ti neublížím."řekl s ještě víc protáhlím úsměvem.
"Já se nebojím."řekl jsem. Sednul si vedle mě. Pořád si mě prohlížel.
"Máš zvláštní šálu. Kdo ti ji dal?"zeptal se.
"Můj nevlastní otec. Máš hezkej přívěšek. Ten ti dal kdo?"zeptal jsem se.
"Můj otec. Jak jsi poznal, že jsem si ho nekoupil?"zeptal se.
"Jednoduše. Je trochu odřený a ty máš nové a čisté oblečení."řekl jsem.
"Hmm. Máš dobrý oči. Seš detektiv?"zeptal se. Zasmál jsem se.
"Ne, architekt. Nedokážu si představit dělat detektiva. Co děláš ty?"zeptal jsem se.
"Hasiče. Docela těžká práce."řekl. Lhář.
"To je ohromný! Zachraňuješ lidské životy! Hasiči u mě měli vždycky respekt."řekl jsem s úžasem v hlase. Asi zabiju Staříka. Nesnáším, když musím lhát.
"Respekt, jo? Co třeba, že bys mi ten respekt dokázal?"zeptal se a rukou mi přejel po stehně. Já ho nesnáším už teď!
"Proč, ne? Půjdem k tobě?"řekl jsem.
"Jo. Ale nejdřív chci vědět jestli mi nelžeš."řekl a já se na něj nechápavě podíval.
"Co tím myslíš?"zeptal jsem se. Rukou mi přejel přes rty. Parchant.
"Pojď za mnou."řekl a já jen přikývl. Šli jsme na záchody a on nás zamknul v jedné kabince. Rozepnul si kalhoty a vyndal svýho čůráka. Klaknul jsem si a vzal ho do úst. Pohyboval jsem hlavou a sál ho. "Ah~! Jo! Na- Ah~! Tsu~!"řekl a já přidal na tempu. Netrvalo dlouho a udělal se mi do pusy. Spolknul jsem to. Jak řekl Gilrdats, Vím jak tyhle sračky chodí. Přitáhnul si mě k sobě a políbil mě.
"Už mi věříš?"zeptal jsem se s úsměvem. Úsměv mi oplatil a obouma rukama mi zmáčknul zadek. Naštěstí se vyhnul poutům.
"Ano, věřím."řekl a znovu mě políbil.
"Pospěšme si. Už tě chci mít v sobě."řekl jsem s vzrušením v hlase. Jop, Stařík a Gilrdats jsou mrtví muži. Vyšli jsme ven a Gray mě zavedl k sobě domů. Rovnou jsme šli do ložnice. Gray si lehnul a já si sednul na něj. Začal jsem pohybovat boky. "Mohli by jsme udělat ještě jednu věc?"zeptal jsem se.
"Jakou?"zeptal se.
"Můžu tě připoutat?"zeptal jsem se. Řekni jo. Řekni jo. Usmál se.
"Nevidím důvod proč ne."řekl a ruce dal k posteli. Připoutal jsem ho k posteli. Políbil jsem ho a pak se z něj zvednul. Myš se chytla do pasti. "Co děláš?"zeptal se rozčíleně. Vytáhl jsem mobil z kapsy a vytočil Erzino číslo.
"Natsu?"zeptala se.
"Práce je hotová. Můžete jít nahoru."řekl jsem a zavěsil.
"Parchante."řekl.
"Děkuji. Jen tak mimochodem, svoji prdel bych ti nedal ani náhodou."řekl jsem s úsměvem.
"Za co mě chcete vůbec zatknout? Nic na mě nemáte. Nic."řekl s úsměvem.
"Pleteš se, Ice Devile. Máme na tebe všechno. Nemáš šanci utýct."řekl jsem. Uslyšel jsem bouchání na dveře. Byl tam Gajeel a Erza. Otevřel jsem a šel dolů do auta. Lucy mě odvezla na stanici. Já šel za výslechovou místnost. Tam vyslechli Ice Devila. Asi za týden mu dali na doživotí.
Jeho poslední slova byla: "Démon se nenechá jen tak spoutat, Dráčku."

O týden později

Bylo ráno a přišel za mnou Laxus.
"Ahoj."řekl jsem.
"Draku, Ice Devil utekl."řekl. Vytřeštil jsem oči. Jak mohl?! Měli ho hlídat.
"CO?! JAK?!"zakřičel jsem.
"Hlavně v klidu. Nechoď z budovy. Půjde po tobě. Měj se na pozoru. Je ti to jasný?!"řekl rázně. Jen jsem přikývl a on odešel. Celej den jsem hledal nějaké stopy. Nic. Na Netu se o tom ani ještě nezmínili. Musím ho najít. Nesmí už nikomu ublížit!
Bylo už odpoledne a já pořád hledal. Zničeho nic se ze zhora ozvala střelba. Pak bylo ticho. Asi deset minut se nic nedělo. Pak jsem vzal svůj mobil a vytočil Gajeelovo číslo. Po chvíli to zvednul.
"Gajeele? Co to bylo za střelbu? Co se tam děje?"zeptal jsem se. Uslyšel jsem uchectnutí z druhé strany.
"Ahoj, Dráčku. Už je to dlouho, nemyslíš?"řekl parchant kterýho jsem celej den hledal, Ice Devil.
"Parchante. Kde jsou ostatní?!"zakřičel jsem do mobilu.
"Neboj, jsou tu všichni. Ale neslibuju, že budou v pořádku. Něco za to chci."řekl.
"Co chceš?"zeptal jsem se klidněji.
"Chci abys sem přišel do pěti minut, nebo je tu začnem střílet."řekl.
"Jsem daleko. Dej mi deset minut slibuju, že přijdu!"řekl jsem zoufale. Jsem neuvěřitelně zoufalý. Z tohohle se jen tak nedostanu.
"Dobře. Deset minut, ale dělej."řekl a típl to. Rychle jsem vzal Chip a jehlu. Zabodl jsem ji do levého boku a zmáčkl. Vzal jsem lahvičku a jejím obsahem si to namazal. Nezbyla tam ani ranka. Vzal jsem mobil a vytočil číslo svého bratra.
"Natsu? Děje se něco?"zeptal se se strachem v hlase.
"Ne, nic důležitého, Zerefe-nii. Chci ti jen říct ať se nebojíš, že mám všechno pod kontrolou a, že tebe i Mavis s Aughustem strašně miluju."řekl jsem.
"Nat-"přerušil jsem ho.
"Už musím."řekl jsem a típnul jsem to. Položil jsem mobil na stůl a rozeběhl se nahoru. Rozrazil jsem dveře a všichni se na mě podívali.
"Stihl jsi to. Tady máš pouta. Víš, co s nima, ne?"řekl Ice Devil. Vzal jsem je do rukou a připnul si je. Ice Devil se usmál. "Půjdeš se mnou do auta."řekl a já šel za ním. Zkusil jsem použít svůj plamen. Nefunguje to! Jak to?! Jak zjistili, co působí na moje plameny?!
Nasedli jsme dozadu do černé dodávky. Zachvilku přišel zbytek.
"Můžem?"zeptal se jeden.
"Ne, přidržte ho."řekl a tři mě chytili a přidrželi na zemi.
"Pustě mě!"řekl jsem. Ice Devil vytvořil ledovou dýku. On je taky Uživatel!
"Myslel si, že na to nepřijdu? Snad nejseš tak naivní."řekl a dýkou mi udělal na levém boku X, v místě kde byl Chip. Vyndal ho. "Můžem! Dělejte!"zakřičel. Auto se rozjelo a on zničil Chip. To je hodně v prdeli. Vyndal nějakou náplast a zalepil to. Asi po hodině jízdy jsme zastavili. Ice Devil mě vzal na rameno a vyšel z auta. Došel do nějaké místnosti a tam mě položil. Hned na to odešel. Byl tam Titan, Rubber, GWT i Demon.
"Takže, vás taky chytili, co?"řekl jsem. Oni vytřeštili oči.
"Máme dělat, že se neznáme!"zakřičel Rubber.
"Nemá to cenu. Před týdnem byl Titanem dopadem Capitan, GWT dopadl Gourmanta, Demon dopadl Avengera, Rubber dopadl Doctora a Drake dopadl Ice Devila. Všichni byli posláni do akce. Už nás znají. Vědí, že Titan je Eren Yeager, GWT je Kaneki Ken, Demon je Naruto Uzumaki, Rubber je Monkey D. Luffy a Drake jsem já. Nemáme šanci je obelhat o jménech. Vědí kdo jsme. Ale nevzali nám poslední možnost. Máme 30 dnů než nás najde policie. Pokud nás nenajdou, náš úkol je vzít si život a tím jim zabránit k získání informací."řekl jsem. Bylo hrobové ticho. Máme už jen 30 dnů a dnešek se blíží ke konci. Tahle šance je opravdu malá.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Kým začít v My --- Hecker?

My Pink Hecker 100% (1)
My Black Hecker 0% (0)
My Yellow Hecker 0% (0)
My Brown Hecker 0% (0)
My White Hecker 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama