Hybrid and Gangster - prolog

23. prosince 2017 v 14:23 | Ryuu |  Hybrid and Gangster
Yo! Touto povídkou vám chci popřát krásné Vánoce.

Pár: Law x Luffy
Žánr: Yaoi, Shounen Ai
Luffy:
A je to tu znovu. Já a moji "bratři" utíkáme. Před asi deseti hodinami nás prodali nějakýmu týpkovi a my mu zdrhli. Utíkáme už asi... devět, ne... deset let. Už deset let utíkáme před různými lidmi.
Dovolte mi abych se představil. Jmenuju se Monkey D. Luffy a jsem hybrid. Pokud je vám tento titul neznámí tak, to napravím. Napůl člověk a napůl zvíře. V mém případě kočka, stejně to mají i mí bráchové. Je mi 16 a jim je 18. Nejsme pokrevní sourozenci ale, bereme se tak. Jmenují se Portogas D. Ace a Sabo.
Mě prodal otec na černém trhu a nestaral se co se mi stane. Ace vyrůstal odmala na ulici a našli ho nějací týpci kteří, ho prodali na stejné místo, jako mě můj otec. Sabo žil u nějakých výše postavených lidí a ty ho nakonec prodali nějakému politikovi, nebo co, a ten ho prodal do místa kde, potkal Ace a spolu pak mě.
Prodali nás... už šestkrát. U nikoho jsme dýl jak rok nevydrželi. Ani si nepamatuju, jak se jmenovali. Ale pokaždý nás prodali spolu. Nikdy po mně nechtěli sex až do mých třinácti. Kluky zavřel do klece v místnosti a oni se na to museli koukat. Křičeli ať mě nechá a udělá to jim ale, on jen o to silněji přirážel. Jakmile se uspokojil odešel a já brečel, kluci se mě snažili utišit že, se to znovu nestane ale, dělo se to každý den a já si zvykl.
Utekli jsme za město do lesa a schovali se v kmeni obrovského stromu. Předtím než jsme utekli tak, kluci zvali něco málo jídla. Ace otevřel tašku a vyndal maso.
"Vemte si. Musíme se posilnit na další cestu."řekl Ace a kyždýmu dal jeden kousek. Ace a Sabo svůj kousek už snědli ale, já neměl hlad. Poslední dva dny jsem vůbec nejedl a pohled na jídlo se mi hnusil.
"Luffy... musíš jíst. Seš ještě ve vývinu a když nebudeš jíst tak ti to nepomůže."řekl Sabo se smutným výrazem.
"Já vím ale, v poslední době nemám hlad."řekl jsem a kluci se podívali do země.
"Luffy... Můžeš zase onemocnět a my tě už tak nikdy vidět nechceme."řekl Ace. Já jen zavrtěl hlavou.
"Luffy... jez. Bojíme se o tebe. Prosím nemusíš sníst všechno ale, stačí kousek."řekl Sabo a já, i přes obrovskou nechuť, jsem ukousl kousek masa. Bylo výborné. Sabo a Ace se úlevně usmáli. Kousl jsem si znovu když, jsme uslyšeli šustění vysoké trávy. Kluci si mě k sobě přitiskli a koukali do díry ve stromu. V díře se objevil vysoký muž s takovou divnou maskou přes obličej.
"Tady se schavávají tři!"zakřičel a my slyšeli dusot nohou který, mířili k nám. Vynořilo se asi dalších pět mužů. Ace dal uši dolů a zasyčel na ně.
"Uspěteje. Nemám náladu se s nimi prát."řekl nejvyšší muž a zachvilku na nás pustili nějaké spreje. Klížili se mi oči k sobě a za chvilku jsem usnul.
Když jsem se probudil, byl jsem sám v kleci. Klec byla v poměrně malé místnosti a nic tu nebylo. Ucítil jsem nepříjemný, menší tlak na krku a přejel si po něm jemně rukou. Na mém krku byl obojek. Ne. Ne. Ne. Ne. Ne. Ne! NE! Já nechci! Znovu už to nezvládnu. Prosím. Někdo. Pomozte mi.
"Aci! Sabo!"začal jsem křičet. Kde jsou? To je poprvé co jsem sám. Já nechci být sám. Otevřeli se dveře a v nich byl Shanks, chlap který mě už několikrát prodal.
"Luffy. Nekřič. Tady ti nic nepomůže. Přeřadili mě sem z tamtoho trhu a šéf řekl že, tebe, Ace a Saba prodáme zvlášť. Promiň."řekl se sklopenou hlavou. Začali mě v očích pálit slzy.
"Ne, Shanksi. Prosím."řekl jsem a on přišel k mojí kleci a kleknul si. Natáhl ke mně ruku a rotcuchal mi vlasy.
"Za chvilku, přijdou kupci. Musíč být silný."řekl a já přikývl. Sundal si svůj slamák a dal mi ho na hlavu. "To je důkaz našeho slibu že, to zvládneš."řekl a odešl z místnosti. Stáhnul jsem si slamák z hlavy tak aby byli vidět moje uši. Sabo říkal že, moje uši jsou vyjímečné protože, mám na obouch bílé chloupky ve tvaru lebky a na konci ocásku mám bílou skvrnu. Uslyšel jsem odemikání zámku a sednul jsem si do tureckého sedu. Do místnosti vstoupilo několik lidí ale, moji pozornost zaujali tři. Jeden starej páprda s obrovským bílým knírem, pak chlap s tetováním na obličeji a černými vlasy, můj otec, a nakonec mladý pán s černými vlasy, bradkou a potetovanýma rukama. Ten mě pozoroval nejvíc. Nelíbil se mi jejich pohled na mě a tak jsem podvědomě sklopil uši a všichni vytřeštili oči. Po chvíly odešli a já byl opět sám. Lehnul jsem si a pomalu usnul.
Probudilo mě prásknutí dveřmi. Vyskočil jsem na všechny čtyři. Přede mnou stál neznámí chlap.
"Ahoj, kloučku. Bohužel se mi nepovedlo tě koupit ale, než odjedeš tak se s tebou trošku pobavým."řekl a udělal několik kroků ke mně. Najednou se rozrazili dveře v kterých byl Shanks.
"Rád bych vás poprosil o odchod, pane."řekl Shanks a vyhodil chlapa ven. Byli jsme tu samy. "Jsi silný, Luffy. Zvládneš to."řekl a já přikývl. Otevřel klec a já vylezl ven. Odvedl mě do místnosti kde byli ostatní hybridi. Byl tam i Ace a Sabo.
"Aci! Sabo!"zakřičel jsem a běžel k nim. Pevně jsem je obejmul a oni mě taky.
"Jsi v pořádku?"zeptal se Sabo a já přikývl. Najednou přišli ti chlapy co, byli v té místnosti a ještě jeden chlap.
"Sabo!"zakřičel ten chlap a Sabo došel za ním. Odešel s mým otcem. Můj otec mě nechtěl protože, jsem byl hybrid a teď mi dokonce vzal bráchu. Nesnáším ho. Chci aby, umřel.
"Neboj, Luffy. Jsem u tebe."řekl Ace a já přikývl.
"Aci!"zakřičel ten chlap a já se vyděšeně podíval na Ace.
"Aci... já ne-"nestihl jsem to doříct protože, mě přerušil.
"Neboj. Zvládneš to a nic se ti nestane. Jsi silný, věřím v tebe."řekl a odešel za nimi. Odvedl ho pryč s tím býlím knírem. Hybridi mizeli až nás nakonec zůstalo pět. Bál jsem se kdo, si mě koupil a co, mi bude dělat.
"Luffy!"zakřičel týpek a já sklopil uši. Všichni hybridi se na mě koukali se soucitem v očích. Za těmi muži stál Shanks se smutkem a stachem v očích. "Luffy, tohle je tvůj nový pán, Law."řekl se slizkým úsměvem chlap který, nás prodával jako zvířata, ale, něco bylo špatně. V jeho očích byla nervozita a strach z Lawa.
"Když dovolíte, už mám schůzku, takže bych už odešel."řekl Law a chlap se nachvilku zasekl.
"Ji-jistě. Můžete."řekl prodejce a Shanks odstoupil od dveří. Law pohnul hlavou ať ho následuju a já poslechl. Šel jsem za ním. Vyšli jsme zadním vchodem a před námi stál černý Chevrolet Camaro.Odemkl a otevřel dveře spolujezdce.
"Nasedni."řekl a já poslechl. Sednul jsem si a připoutal se. Sednul si vedle mě, nastaroval a vyjeli jsme. Čekal jsem že, pojedeme v tichosti ale, on ticho prolomil. "Takže Luffy, správně?"zeptal se a já přikývl. "Pověz mi něco o sobě ať to rychleji uteče."řekl a já začal přemýšlet co mu říct.
"Já nevím co, pane."řekl jsem upřímně a on se lehce zamračil.
"Neoslovuj mě pane, už nikdy. Rozumíš?"řekl chladně a já sklopil uši.
"Ano, omlouvám se."řekl jsem a on si povzdechl.
"To nic. Řekni mi o sobě cokoliv."řekl.
"Dobře. Je mi 16 a mám dva bráchy, Ace a Saba. Mám rád maso. Oblíbená barva je červená."řekl jsem. Nic o mě nebylo zajímavého. Opravdu nic.
"Dobře, tak se budu ptát. Kdy tě rodiče prodali?"zeptal se.
"Když mi bylo 6. Prodal mě jenom otec, matka umřela při porodu."řekl jsem a on přikývl.
"Kolikrát tě prodali?"zeptal se.
"Dneska je to po sedmé."řekl jsem.
"Nutili tě k sexu?"zeptal se a já se zadrhl. Tohle pro mě bylo citlivý téma.
"Ano."řekl jsem a sklopil hlavu. Chytnul pevněji volant.
"V kolika jsi přišel o panictví?"zeptal se.
"Ve třinácti."řekl jsem a on stisknul volant tak pevně že, mu zbělali klouby.
"S kým?"zeptal se a mně vyskočilo v hlavě jeho jméno. Lucci.
"Nevzpomínám si."zalhal jsem. Koutkem oka se na mě podíval.
"Doma to dořešíme."řekl a po zbytek cesty bylo ticho. Zastavili jsme na zahradě překrásného domu. Kolem byla dokonalá zahrada a u dveří stály na každé straně jedna soška draka.
Vylezl jsem z auta, spolu s ním, a šel dovnitř. Na chodbě jsme se zuli a on zamířil někam do domu. Šel jsem za ním. Odvedl mě do obýváku.
Sednul si na gauč a já ho jenom pozoroval. Otočil se na mě a poklepal na místo vedle sebe. Pomalím krokem jsem došel k němu a sednul si vedle něj. Úplně nevím jak se chovat. Většinou nás hned zavřeli do klece a jednoho z nás nutili k sexu nebo aby, jsme je nějak zabavili. A on? Sedne si na gauč a chce abych, byl vedle něj. Moc mu nerozumím. Hýbal jsem ocáskem ze strany na stranu a pozoroval ho. On seděl opřený o gauč a měl zavřené oči.
"Povíš mi už, kdo tě donutil k tomu aby, jsi s ním šukal?"řekne a já se zarazím. To celou dobu čekal až mu to řeknu?
"Proč vás to zajímá?"zeptal jsem se.
"Protože se mi nelíbí že, někdo šáhnul na něco co je moje."pokčí rameny jako by se nic nedělo.
"Stejnak s tím už nic neuděláte. Čas nejde vrátit."řekl jsem a on se mi poprvé podívá do očí.
"I tak mu chci dát lekci že, co je moje na to se nešahá."v jeho očích byl vztek.
"Lekci?"vypustím ze sebe nechápavě a on přikývne.
"Víš, kdo jsem?"zeptá se překvapeně.
"Ne, měl bych?"zeptám se. Na tváři se mu objeví úšklebek a v očích jiskřičky. Nejednou ležím pod ním. Ruce mi chytil nad hlavou a je mezi mými nohami, takže je nemůžu dát k sobě. Rty se přiblížil k mému oušku.
"Jmenuju se Trafalgar D. Law a patří mi největší gang v celém Tokyu možná Japonsku. Snažili se mě zatknout za znásilnění, vraždy, převoz a prodej drog, prodávání lidí a hybridů a krádeže. S končil jsi nejhorších možných rukách, v rukách sériového vraha."řekl a oddálil svůj obličej od mého ouška. Stisknul jsem víčka k sobě. Nechtěl jsem vidět co mi udělá dál. Znám to. Nejdřív ukáží nadřazenost a pak mě ošukaj. Ten pohled je odporný. Upocený chlápek co se nade mnou sklání a svým pérem do mě přiráží. Nejhnusnější věc na světě.
Čekal jsem kdy mi sundá tričko a kalhoty ale, místo toho mi pustil ruce. Otevřel jsem oči a uviděl jeho překvepený výraz. Neodvážil jsem se ani pohnout. Najednou se zvedl.

"Pojď, ukážu ti kde budeš spát."řekl a já se snažil uklidnit. On mě nechal. Když viděl že, to nechci tak mě nechal. Proč?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aurora Borealis Aurora Borealis | Web | 4. ledna 2018 v 11:28 | Reagovat

to vypadá dobře

2 Ryuu Ryuu | 11. ledna 2018 v 16:13 | Reagovat

[1]: Budu se snažit ať to tak i dopadne :D ale jak se znám něco tam podělám :D

3 ShinSeNa ShinSeNa | 11. února 2018 v 1:11 | Reagovat

Ahojky.. tahle povídka vypadá zajímavě.. doufám, že bude pokračování.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama