Last song 1/2

13. ledna 2018 v 14:50 | Ryuu |  Everythning in My heart
Yo! Tak máme tu poslední díl Everything in my Heart. Nedávno jsem si přečetla první díl a chci se zabít. napsala jsem tam takovou píčovinu! Pane bože! Btw bude ještě Epilog.

Žánr: Yaoi, Shounen Ai
Když se nad tím zamyslím, tak Gray mi vždycky strašně pomáhal. Ať už teď nebo předtím. Nedokážu uvěřit, kam až jsme se spolu dostali. Teda ne jen my, ale i Luffy s Lawem, Sasuke s Narutem a Levi s Erenem. Všichni jsme ušli strašnou dálku. Samozřejmě, když jsme byli mladší bylo to jednoduší a občas bych se do té doby chtěl vrátit, ale když se podívám teď. Tak vydím jak strašně jsme všichni dospěli. Člověk by tomu snad ani nevěřil. Law s Luffym přemýšlí o dítěti, Sasuke a Naruto vybírají nový byt a Levi s Erenem mají dvojčata.
Sednul jsem si a vzal tušku do ruky. Napsal jsem text a noty. Zvednul jsem se z židle a šel do ložnice za Grayem. Ležel na posteli a četl si. Když si mě všimnul tak se usmál a odložil knihu.
"Hotovo?"zeptal se. Sundal jsem si kalhoty, spodní prádlo a tričko a lehnul si k němu.
"Jo. Bylo to celkem jednoduchý."řekl jsem. Zničeho nic se objevil nade mnou.
"Takže ti nebude vadit trošku zábavy?"zeptal se s úšklebkem. Dal jsem mu ruku na tvář a políbil ho.
"Říct ne, nemá cenu."řekl jsem a jemu se úsměv jen protáhl. Začal mě líbat. Jazykem požadoval vstup a já pootevřel rty. Začali jsme jazyky bojovat o dominanci. Samozřejmě vyhrál. Pochvíli jsme se odtáhli, protože nám došel kyslík. Rty se přesunul na můj krk a začal opečovávat moji jizvu. Prsty ruky mi začal mnout bradavky a já přerývavě zasténal. Ušklíbl se mi do krku a rty se přesunul na moji bradavku, kterou laskal jazykem. Mnul je dokud neztvrdli. Rukou se přesunul na můj vzrušený úd. Vzal ho do ruky a začal s ní pohybovat. Rty se přesunul na můj podbříšek, kde udělal několik cucfleků. Rty se opět vrátil k těm mým. Přesunul jsem jednu ruku na jeho boxerky a stáhl mu je. Uchopil jsem jeho penis a začal rukou pohybovat v pomalém a mučivém tempu. Zakňučel mi do rtů a já se ušklíbl. Rukou se přesunul na můj vstup a začal prstem kroužit okolo něj. Trošku jsem se odněj odtáhl, abychom mohli nabrat kyslík do plic.
"Na co čekáš?"zeptal jsem se s úsměvem a on se usmál taky. Zasunul do mě dva prsty najednou a já překvapeně zasténal. Schodil jsem ho pod sebe a chytil jeho ruku, která mě připravovala. Donutil jsem ho prsty vytáhnout. On přesunul své ruce na mé boky. Pomaličku jsem na něj dosedl a chytl se jeho rukou na mých bokách. Začal jsem se pomalu nadzvedat a znovu dosedat. Postupně jsem zrychloval. Po chvýli jsem byl už unavený a Gray to vycítil. Přotočil si mě na záda a začal do mě rychle přirážet. Netrvalo dlouho a já se udělal mezi naše těla. On ještě párkrát přirazil a udělal se do mě. Po chvýli se vysunul a lehl si vedle mě. Já se pomalu posadil. Podíval se na mě.
"Kam jdeš?"zeptal se. Usmál jsem se na něj.
"Umejt se."řekl jsem a vzal si do ruky čisté bozerky. Zalezl jsem do sprchy a pustil na sebe příjemně teplou vodu. Po půl hodině jsem vylezl. Usušil jsem se a nandal si boxerky. Šel jsem zpátky do ložnice. Gray už spal. Potichu jsem si lehl vedle něj a pomalu usnul.
Ráno jsem se vzbudil dřív než Gray. Pomalu a hlavně potichu jsem se zvedl. Šel jsem do kuchyně a připravil mu snídani. Vajíčka se slaninou. Vzal jsem si jogurt a lžičku. Sednul jsem si k stolu a snědl to. Vzal jsem papír a tužku a napsal Grayovi vzakz. Uklidil jsem po sobě a šel jsem do ložnice. Potichu jsem si vyndal oblečení na sebe a na převlečení. Odešel jsem do obýváku a tam se oblíkl. Došel jsem do pracovny a vzal desky s notama. Dal jsem si je do tašky kterou jsem si hodil přes rameno. Vzal jsem si klíče a šel do garáže. Usmál jsem se na svoji krasavici. Vzal jsem si budnu, ve které se špatně pohybovalo, a nandal si helmu.
Normálně bych to nenosil, ale byla to Grayova podmínka na můj řidičák na motorku. Bál se abych, neřídil zbrkle a neumřel při autonehodě jako Zeref. Jenže já jezdím opatrně a není možnost abych u toho umřel.

Otevřel jsem garáž a vyjel. Za mnou se zavřela a já jel městem do baru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bellatrix Kanato Sakamaki Bellatrix Kanato Sakamaki | Web | 13. ledna 2018 v 15:01 | Reagovat

krása

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama