Vampire - 1. chapter

12. srpna 2018 v 21:02 | Ryuu |  Vampire
Opět všude byli plameny. Malá vesnice hořela a všude byla krev lidí, kteří se radši zabyli, než aby padli do rukou upírů. Za vesnicí bylo zhruba 20 lidí se svázanýma rukama za zády a přidržený k zemi. Čekalo se, až přijde Císař Kim Seokjin a rozhodne co s nimi.
Není to tak že by lidí bylo na vymření, ale bylo jich míň než upírů.
Mezi těmi nebožáky klečeli i Park Jimin a Kim Taehyung. Pravé ruce a oči velitele lovců upírů, Kim Namjoona. Oba dva zvládli zabít 10 upírů, ale přesila byla neuvěřitelně veliká a jedině jejich velitel by byl schopný si s takovou přesilou poradit.
Jimin zvedl pohled od zasněžené země, když uslyšel kroky ve sněhu. Viděl ho. Císaře upírů v černém saku a červenou košilí, která byla vidět díky jeho nezaplým knoflíkům.
Jimin na sobě měl pouze mikinu s dlouhými černými kalhoty. Taehyung na tom nebyl líp s mikinou a jeanami. Na čele měl "čelenku", která bránila jeho delším vlasům, aby mu spadli do čela. Ani jeden z nich si nemohl dovolit luxus, jako byla bunda, všechny věci se dávali dětem, ženám a starším.
Po Seokjinově boku stál menší upír celý v černém a pokožkou tak sněhově bílou že by se dala splést se sněhem.
Vedle něj stál vyšší upír, než byl Seokjin v černém saku a černém tričku s dlouhým výstřihem.
Po Seokjinově levém boku stál o něco vyšší upír než nejmenší ale menší než Seokjin. Byl opět celý v černém.
Všichni čtyři si prohlíželi lidi před nimi. Seokjin došel k nim a procházel před nimi. Snažil se vdechnout jejich vůně. Všechny se mu zdáli obyčejné. Dokud nedošel k předposlednímu Jiminovi. Z Jimina byla cítit whisky a med. Dobře si Jimina prohlédl a s nezájmem došel k poslednímu, Taehyungovi. Vdechl příjemnou vůni rumu a višní. Prohlédl si Taehyunga a s povzdechnutím odešel.
Když se otočil zády, uslyšel svištění vzduchem a následně křik a dopad něčeho na zem. Otočil se a uviděl chlapce v bílém triku, jeanách a dlouhém koženém kabátu s lukem v ruce. Na tváři měl úšklebek.
Podíval se na zem, kde stáli dva upíři a nyní pouze dva šípy se stříbrnými hroty a zbytky oblečení. Pohled opět přesunul na chlapce, který už neměl úšklebek ale vážný výraz.
"S ním se nebudu obtěžovat. Zabijte ho." Řekl Seokjin a na Namjoona se vrhlo pět upírů. Všichni na něj šli zepředu a tak rychle vytáhl pět šípů a střelil je všechny najednou. Všech pět trefil do srdce.
"Promiňte, vaše veličenstvo, ale vstoupil jste na mé území, zabil většinu mých rekrutů a vzal mé dva nejlepší muže." Řekl a vzal jeden šíp. Natáhl tětivu a zamířil na Seokjina. "A to se neodpouští." Řekl a rychle střelil za sebe na upíra, co se snažil k němu dostat ze zadu. Mlasknul s vědomím, že právě vystřelil poslední šíp. Zahodil luk a shodil toulec z ramene.
"Mluvíš silně, ale teď ses sám odzbrojil." Řekl Seokjin a kývnul hlavou směrem k Namjoonovi který vytáhl z pochvy katanu. Seběhlo se k němu deset upírů a začali na něj útočit postupně. První na něj skočil ze strany, Namjoon se skrčil, dostal se pod upíra a bodnul ho. Ten se rozpadl na prach a Namjoon vzal jeho kabát a hodil jej na dva upíry, co se po něm rozeběhli. Zabránil jim ve vidění a než stačili cokoliv udělat, Namjoon jim usekl hlavy a opět z nich zbyl pouze prach. Za zády na něj zaútočilo šest upírů a on jim jedním tahem usekl hlavy. Zbýval poslední, který na Namjoona skočil a povalil ho na zem. Držel ho za ramena obalená v koženém kabátu.
"Jsi nahranej." Řekl a Namjoon se opět ušklíbl. Za chvilku od něj s křikem odskočil a díval se na své popálené ruce. Namjoon mu probodl srdce svou stříbrnou katanou a narovnal se. Seokjin se díval na chlapcův kabát a v hlavě mu proběhla dvě slova: svěcená voda. Normální upíři jsou na ni alergický, jenom šlechtické rody jako ten Seokjinův, Yoongiho, Jungkooka a Hoseoka jsou vůči ní odolní. A jedině stříbro dokáže zranit nebo dokonce zabít upíra. Lovec na to všechno přišel, a přesto nemá jedinou viditelnou jizvu.
"Už chápu, proč jsi lovec, ale tady na tom místě a dneska končíš." Řekl Seokjin a Yoongi s Hoseokem a Jungkookem běželi k Namjoonovi. Lovec se rychle vyhnul Yoongiho útoku mířený zepředu. Hned na to se vyhnul Hoseokovi který útočil za strany. Jungkookovi se nestihl vyhnout tak rychle a škrábl ho po tváři jeho dlouhými nehty. Z Namjoonovi tváře začal téct malinký pramínek krve která, ovšem svou sladkou vůní byla schopná zaplnit celý vzduch. Seokjin nasál vůni broskví a smetany a stejně jako všem mu zčervenali oči. Olízl si rty nad představou sladké chutě krve velitele lovců.
Yoongi zaútočil na Namjoona ten ho ovšem odkopnul směrem na Hoseoka a oba dva spadli na zem. Jungkook když zaútočil tak se Namjoon rozpřáhl katanou a v ten moment Seokjin svou upíří rychlostí doběhl k Jiminovi a Taehyungovi a oba dva chytil za krk. Namjoon zastavil kousek od upírova krku, když si periferním viděním všiml Seokjina.
"Vzdej se, nebo je zabiju." Řekl Seokjin a Namjoon se na něj podíval, pak se podíval na Yoongiho který mu stál za zády z pravé strany, na Hoseoka který stál za ním z levé strany, na Jungkooka který se neodvážil pohnout, na Jimina a Taehyunga a na konec na svou zbraň. Povzdechl si a sklopil zbraň. Zahodil ji stranou. Všichni upíři se usmáli, když dal ruce do vzduchu v znamení, že se vzdává. Zavřel oči. Nechtěl je vidět.
"Zahoď všechny zbraně. Rychle." Řekl Seokjin a Namjoon narovnal pusu do jedné přímky a otevřel oči.
"Dejte mi chvilku jo?" řekl a sundal si kabát. Měl na sobě pouze bílé tričko a to v ledovém počasí nebylo nejlepší. Kabát hodil k kataně a hned z něj vypadli skryté nože. Všichni se na něj podívali s nadzvednutým obočím. Pak si sundal černý pás, který měl kolem boků a hodil ho k ostatním věcem. Hned z něj vypadli lahvičky a obvazy. Z levé kapsy vytáhl další lahvičku a z pravé kapsy vytáhl česnek. Všechno hodil k ostatním věcem. Seokjin na chvilku začal litovat svého rozhodnutí.
"Udělá vám něco česnek? Vždycky jsem se chtěl zeptat, ale než jsem to stihl tak na mě zaútočili a když jsem to po nich házel tak uskakovali v domnění, že je to svěcená voda." Řekl s otráveným výrazem a Jungkook několikrát zamrkal. Nedokázal uvěřit, že člověk co ho málem zabil, se ptal na něco takového.
"Ne, nic nám to nedělá. Je to pomluva stejně jako to s tím že nesmíme na slunce. Dost lidí to neví." Řekl mile Hoseok a Namjoon přikývl
"Díky, konečně mi někdo odpověděl." Řekl chlapec s ďolíčkovým úsměvem když, se otočil na Hoseoka. Taehyung a Jimin se potichu zasmáli. Namjoon studoval upíry a dokonce o nich psal poznámky, které předával novým rekrutům. Tohle ale byla poslední vesnice lovců upírů.
Seokjin nemohl uvěřit, že člověk co zabil nejvíce upírů a málem zabil Jungkooka se bez zbraní spíš dal přirovnat k malému zvědavému dítěti. I jeho úsměv vypadal nevině jako malé dítě.
Yoongi svázal namjoonovi ruce za záda a dovedl ho k ostatním. Posadil ho vedle Taehyunga a společně s Jungkookem a Hoseokem si šel stoupnout na místo, kde stál, než zaútočil na Namjoona. Seokjin si kleknul k Namjoonovi a chytil ho za vlasy, které táhnul do zadu a tak měl lepší výhled na chlapcův krk. Prstem přejel po lovcově ohryzku a usmál se nad hebkostí jeho kůže. Ruku přesunul k ráně na jeho tváři a krev mu setřel. Prst přiložil ke rtům a slíznul krev. Za jazyku ucítil lahodně sladkou chuť chlapce před ním. Oči mu ještě víc zrudly a objevili se jeho tesáky. Bez zaváhání se zakousnul do chlapcova krku a začal sát tu lahodnou tekutinu.
Namjoon zalapal po dechu. Byla to neuvěřitelná bolest a nelíbil se mu pocit, že ho to co lovil, momentálně zabíjí. Cítil, jak z něj mizí každý mililitr krve. Už byl na hraně sil Když Seokjin přestal a opatrně z něj vytáhl tesáky. Zhluboka dýchal. Měl v sobě pouze čtvrt krve. Seokjin ho pustil a on spadl do bílého sněhu, který se začal barvit jeho krví.
Seokjin si olízl rty na, kterých byla červená tekutina, a stoupnul si.
"Tohohle si beru já. Počkejte, až si vybere Yoongi, Hoseok a Jungkook. Zbytek je na vás." Řekl Seokjin a odešel dál. První šel Yoongi s Hoseokem, byli výše postavení a sdíleli otroky. Posledního zabili, když se pokusil zaútočit na Seokjina.
Zastavili se u Jimina a kývli na sebe. Každý ho kousl z jedné strany. Namjoon je pozoroval.
"Nechte ho." Řekl slabě Namjoon a jeden z upírů k němu přiběhl upíří rychlostí. Chystal se na něj dupnout.
"Nemluv na Pana Mina a Pana Junga!" zakřičel a mířil patou na Namjoonovu hlavu. Ovšem Seokjin ho zastavil.
"Když máš takovou odvahu do něj kopat, když se nemůže bránit, proč si po něm nešel předtím?" řekl Seokjin a předtím než mu stihl odpovědět, ho zabil. "Řeknu to tak aby, jste si to všichni zapamatovali. Nikdo na něj nešáhne bez mého povolení. On je můj majetek." Řekl a podíval se na Namjoona který byl na hraně odpadnutí. Bez jediného slova šel zpátky tam, kde byl. V hlavě si přehrával Namjoonův obličej když ho chtěl ten upír zbít. V jeho očích byla jen únava a strach o Jimina.
Hoseok a Yoongi přestali sát z Jimina krev když v něm bylo stejně jako v Namjoonovi. Jelikož Jimin ještě dýchal všem, bylo jasné, že si ho chtějí nechat.
Jungkook došel až k Taehyungovi kterého bez zaváhání kousnul. Namjoon se musel koukat, jak jeho přátelé prochází nehoráznou bolestí. Bolelo ho to víc než kousnutí do krku.
Jungkook nechal v chlapci čtvrt krve a odešel. Namjoon si vzpomněl na jeden nůž, který měl v zadní kapse, vytáhl ho a tím na sebe upoutal pozornost. Rozřízl provazy, které měl na rukách a Jungkook s Hoseokem a Yoongim udělali několik rychlých kroků, ovšem zastavil, když viděli, že jim nevěnuje pozornost a místo toho si Jimina a Taehyunga přitáhl do obětí. Byl zády ke všem upírům, takže na něj mohli kdykoliv zaútočit, ale jemu šlo, aby skryl slzy a třes těl chlapců v jeho náručí.
"Bude to dobrý." Pošeptal a ztratil vědomí.
"Hyung!" zakřičeli oba dva a sledovali bezvládné tělo jejich leadera. Seokjin mlasknul, když viděl bezvládné tělo chlapce a jeho hrudník jak se v pomalých tempech nadzvedá. Ovšem netrvalo to dlouho a i zbylí dva chlapci odpadli.
"Zbytek je váš." Řekl Seokjin a zbylý upíři se vrhli na lidi, co klečeli vedle třech chlapců a vysáli jim veškerou krev.
Z celé vesnice přežili tři chlapci, kteří budou dělat otroky nejvyšším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama